Uz sākumu

“AdvanGrid” iepazīstinās ar “GridMate” – monitoringa rīku uzņēmumiem

Izstādes “Vide un enerģija 2018” apmeklētājiem būs iespēja kā pirmajiem iepazīties ar uzņēmuma “AdvanGrid” radīto pilna elektrotīkla monitoringa risinājumu “GridMate”.

“GridMate” ir “AdvanGrid” jaunākais produkts, kas ļauj uzņēmumiem monitorēt katru patērētāju atsevišķi. Izstādē būs iespēja aplūkot jau pazīstamo “GridLink” iekārtu darbībā.

“AdvanGrid” piedāvā pilnus elektrotīkla monitoringa risinājumus kā ražotājiem, tā arī lielveikaliem un ofisa ēkām. Sistēma parāda, vai efektīvi tiek lietots elektrotīkls un kur to varētu uzlabot. “AdvanGrid” klienti par elektroenerģiju maksā līdz pat 30% mazāk.

“GridLink” ierīce ļauj veikt mērījumus elektrotīklā un tam pievienotajās ierīcēs un nosūtīt šos mērījumu datus uz “AdvanGrid” tiešsaistes analīzes un vizualizācijas sistēmu. Tā ļauj pārraudzīt un analizēt klientu elektrotīkla pieslēgumus un transformatoru apakšstacijas, kā arī analizēt atsevišķas elektroierīces, piemēram, ēku ventilācijas un apgaismes sistēmas, un pieslēgumu vajadzības dažādām rūpnieciskām iekārtām.

Jau kopš 2014. gada “AdvanGrid” komanda ieguldījusi lielu darbu, lai attīstītu augstas veiktspējas enerģijas resursu uzraudzības risinājumus ātrai un precīzai jaudas un patēriņa izvērtēšanai.


Vairāk:
advangrid.com
www.facebook.com/advangrid/
www.linkedin.com/company/advangrid/