Uz sākumu

“Inducont” piedāvās energoefektīvu risinājumu degvielas ekonomēšanai un emisijas samazināšanai

Uzņēmums “Inducont” izstādē “Vide un enerģija 2018” piedāvās “Green Fuel Catalyst” energoefektīvo risinājumu, kā ekonomēt degvielu un samazināt emisijas.

Izstādē “Inducont” prezentēs degvielas katalizatorus visa veida aplikācijām, kur tiek izmantota dabas gāze, dīzelis, biodīzelis, benzīns, mazuts, sašķidrinātā gāze.

Degvielas katalizatori reaģē ar ogļūdeņražu molekulām. Reducējot ķīmiskās saites starp ogļūdeņražu molekulu atomiem, oksiģenēzes un hidroģenēzes procesā tiek reformulēts un uzlabots degvielas ķīmiskais sastāvs pirms sadegšanas. Ieguvums – degviela sadeg effektīvāk, tādā veidā smazinot degvielas patērīņu, kaitīgos izmešus (SOx, NOx, CO, CO2) un sodrējus.

Uzņēmums “Inducont” dibināts 2004. gadā, Rīgā, Latvijā. Kompānijas birojs atrodas Rītausmas ielā 11b, Rīgā. Tā darbība ir orientēta uz rūpnieciskiem uzņēmumiem, pašvaldībām un citām juridiskām personām. Uzņēmums piedāvā pilnu pakalpojumu spektru – no projekta izstrādes līdz iekārtu montāžai, regulēšanai un vēlākai apkalpošanai.

Vairāk:
www.greenfuelcatalyst.com
www.inducont.lv