Uz sākumu

Tehniskos risinājumus un iekārtas ēku siltināšanā piedāvās “Vides Tehnika”

Izstādē “Vide un enerģija 2018” uzņēmums „Vides Tehnika” piedāvās siltumizolācijas materiālus no pasaulē vadošajiem ražotājiem, ilgtspējīgus, profesionālus tehniskos risinājumus un iekārtas ēku siltināšanā.

Uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes, plašu siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Jauni, videi draudzīgi un ekoloģiski siltināšanas materiāli mājokli padarīs ne vien siltu un mājīgu, bet arī videi un cilvēka veselībai draudzīgu.

Piedāvājuma klāstā ir vairāki ražotāji, piemēram, “Knauf Insulation” (minerālvate), “Steico” (kokšķiedras vate, plāksnes), “Paroc”, “Isover”, “Baltifloc” (Latvijā ražota ekovate). Izstādē būs apskatāms arī jaunums – Baltkrievijā ražotas kokšķiedras plāksnes „Beltermo”, kas paredzētas jumtu un sienu konstrukciju siltināšanai. Galvenais pareizas ēku siltināšanas pamatnosacījums ir piemērotāko un individuālajām vajadzībām atbilstošāko siltumizolācijas materiālu izvēle. Izvēloties ēku siltināšanai īstos siltināšanas materiālus, var sasniegt maksimālu efektu ar minimālām izmaksām.

“Vides tehnika” saviem klientiem piedāvā iegādāties plašu siltumizolācijas materiālu klāstu, palīdzot ikvienam rast sev piemērotāko ēku siltināšanas veidu. Uzņēmums sadarbojas ar vadošajiem siltumizolācijas materiālu ražotājiem, garantējot augstākās kvalitātes materiālus par izdevīgākajām cenām, īsus pasūtījuma izpildes termiņus un kvalitatīvu materiālu iestrādi un servisu, ko veic kvalificēti strādnieki ar ilgu gadu pieredzi ēku siltināšanā.

Uzņēmums “Vides tehnika” dibināts 2008. gadā, un tā misija ir piedāvāt saviem klientiem ilgtspējīgus un profesionālus tehniskos risinājumus un iekārtas ēku siltināšanai. Gadu gaitā attīstoties un pilnveidojot savas zināšanas, uzņēmums ir apvienojis profesionālu siltināšanas ekspertu komandu, kas palīdzēs rast piemērotākos siltumizolācijas risinājums atbilstoši klienta vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Vairāk:
SIA “Vides Tehnika”
Maskavas iela 322D, Rīga, LV-1063
Birojs: +371 26673396
E-pasts: ofiss@videstehnika.lv

Intars Rozmans
Tirdzniecības pārstāvis - siltumizolācijas materiāli, to iestrāde, risinājumi un konsultācijas (ekovate, kokšķiedras materiāli, celuloze un fibrolīts)
Mob. Tālr.: +371 29611614
intars.rozmans@gmail.com

Edijs Čistovs
Tirdzniecības pārstāvis - vispārējie būvniecības materiāli un konsultācijas
Mob. Tālr.: +371 29903456
edijs@videstehnika.lv

Intārs Balodis
Tirdzniecības pārstāvis - siltumizolācijas materiālu un beramās vates iestrādes pakalpojumi
Mob. Tālr.: +371 29486601
balodis.intars@gmail.com