Uz sākumu

Latvijā tiek rīkots pirmais forums par tēmu "Privātmājas būvniecība no A līdz Z"

20. oktobrī izstāžu zālē "Ķīpsala" pirmo reizi Latvijā notiks būvniecības forums privātmājas celtniecībai – "BUVBAZE FORUMS 2018", kas ir profesionāla platforma dialogam starp būvniecības nozares profesionāļiem un patērētājiem, ekspertiem un uzņēmumu pārstāvjiem.


"BUVBAZE FORUMS 2018" dienā Ķīpsalas izstāžu centrā notiks arī 17. starptautiskā izstāde "Māja Dzīvoklis 2018" par būvniecību, remontu un interjeru. Plašā un daudzveidīgā izstādē jūs atradīsiet visu nepieciešamo interjera un eksterjera atjaunošanai.

Kam ir paredzēts šis forums?
Kas jūs sagaida?
Kādas tēmas tiks izskatītas forumā?
Foruma galvenais partneris – SEB Banka.

Pasākuma partneri: Latvijas Būvnieku asociācija, Latvijas būvinženieru asociācija, Latvijas logu un durvju ražošanas asociācija, "Grohe", "Isover", "Fibo", "mc2", "Bauroc", "Obe Haus", "Ruukki", "Thermowhite Baltic", "YTONG", "Kingspan", "Baumit", "Reaton", "z500", "Somfy", "Uretek Baltic", "Buvuzraugs365", "Eternit Baltic", "Krimelte", "Intrac", "Timbero", "Hardex Baltic", "Avotiņi", "Folsen", "Deko Holding", "HighFidelity" un citi.

Kā iegādāties biļetes uz pasākumu?
Biļetes uz pasākumu "BUVBAZE FORUMS 2018" var iegādāties "Biļešu serviss" mājas lapā.  Vairāk informācijas par pasākumu: www.buvbaze.lv/forums

Video par pasākumu: www.youtube.com/watch?v=sJPqSXwuygs